Reference

Nám zaslané reference

» prosinec 2017

Vážený pane generální řediteli,
dovolte mi sdělení našich pozitivních zkušeností se službami Vašich hotelů pro naše americké kongresové klienty v prosinci 2017. Tradičně bydlíme v hotelu Harmony, akce pořádáme v hotelu Kampa. Letošní kongresový ročník byl tím nejlepším ze všech i díky práci Vašeho týmu. Vyzdvihuji například ochotně poskytnutou meetingovou místnost, výrazně lepší kvalitu lůžek, oceněnou především našimi hosty z řad chicagských universitních profesorů, zcela profesionální práci Vašeho recepčního pana Martina, u kterého nic není problém. Je to velmi schopný muž, který hlídal navíc i neposlušné letištní transfery a byl celkově zklidňujícícm prvkem celé akce. Zaslanou fotografií dokumentujeme spokojenost při slavnostní večeři ve Vašem hotelu Kampa, kde historické prostředí důstojně navozuje nezapomenutelnou atmosféru právě Američanům, u kterých historie vzbuzuje obdiv a úctu, neboť sami takovou nemají.
Držíme Vaší společnosti palce do dalších divokých let domácího i příjezdového cestovního ruchu a přejeme Vám i sobě, aby skončil diletantismus. arogance a despekt českého státu ve vztahu k úctyhodnému oboru, zvanému cestovní ruch.
S přátelskými pozdravy
RNDr. Ladislav Havel
ředitel společnosti
Ciao…, cestovní kancelář, s.r.o.,

» 14.5.2013

Bohatý výběr při snídaních. Ochotný personál.

Vaňkovi » duben 2013

Skvělá dostupnost centra, snídaně na vysoké úrovni, milý personál. Skvělá také byla možnost uložení zavazadel po odhlášení.

Jana T. » 15.2.2013

Lokalita, ve které je tento hotel umístěn je výborná. Snídaně byly velmi bohaté a personál ochotný. Velmi nás potěšilo, když jsme v den manželových narozenin na pokoji objevili lahev vína a narozeninové přání.

» 1.7.2012

Příjemná a ochotná recepční, čistota, kvalitní připojení wifi, minibar, výhodná poloha, chutná a bohatá snídaně. Můžu opravdu doporučit nenáročným klientům.

Jana Urbánková s manželem » 10.6.2012

Dobré odpoledne paní Šolcová,
musím říct že jsem byla velice spokojená, pozicí hotelu jsem byla přímo nadšená velice výhodná pozice na všechny strany. Také bych chtěla velice kladně ohodnotit ranní snídaně opravdu velký výběr jídla a chuťově na jedničku. Chci Vám tedy moc poděkovat za zprostředkování ubytování a příště se budu moc těšit.
Hezký zbytek dne přeji
Jana Urbánková s manželem :-))

» 25.5.2012

Hotel na výhodném místě pro procházky Prahou. Přejemný personál

» 22.5.2012

Velké pokoje, výborná poloha a bohatá snídaně. V hotelu Harmony jsme strávili přijemný víkend a můžeme ho doporučit.

Martina » 21.4.2012

Personal prijemny a velice ochotny, snidane vyborna, velky vyber jidla a misto take super. Primo u hotelu je tramvajova zastavka a hned za rohem je pristup na metro.

Iva » 17.4.2012

Hotel Harmony má velmi dobrou polohu, blízko centra.

» 3.2.2012

Hotel se nám moc líbil, prostorné pokoje a dobrá snídaně.

» 23.8.2011

Velmi pekny hotel a mily personal,velmi ustretovy.Dakujeme za vsetko,bola som tam s dvoma Spanielmi

» 13.8.2011

Keď navštíviť Prahu, tak sa ubytovať v hoteli HARMONY. Fantastický hotel,priestranné izby,skvelý raňajkový výber, úžasná poloha. Na recepcii profesionáli s ľudskou tvárou / komunikovali sme väčšinou s Ľubkou/ Ljubov Egorova / - vie odpoveď temer na všetko. Niektoré recenzie hovoria o hlučnosti -áno ste v centre je to úplne normálne, pre nás až príjemné / okno sa dá aj zavrieť a je plastové:)

» 8.2.2011

Hotel Harmony jsme si vybrali pro služební cestu do Prahy. Oceňuji bezplatné wi-fi připojení na pokoji. Personál nám vyšel vstříc, když jsme se potřebovali nasnídat již po půl sedmé (místo obvyklých 7:00). Určitě se budeme vracet.

» 24.1.2011

Poloha hotelu blízko centra, tramvaj přímo před hotelem. Komfortní pokoje, wi-fi připojení. Velký výběr na snídaních včetně teplých jídel. Ochotní recepční.

» 15.1.2011

S pobytem v hotelu Harmony jsme byli velmi spokojeni. Využili jsme veliký rodinný pokoj pro 4 osoby. Snídaně byly bohaté a dali nám dobrý základ pro celodenní procházky Prahou. Velmi profesionální přístup personálu. Hotel Harmony mohu vřele doporučit.

» 7.1.2011

Byla jsem moc spokojená. Poloha hotelu je naprosto ideální na procházky centrem,personál byl velmi ochotný a velmi jsem ocenila,že jsme mohli zůstat na pokoji do 15.hodiny, neboť jeho odlet byl pozdě večer. Vřele bych doporučila známým.

» 16.12.2010

Děkujeme za příjemně strávený čas v Praze, hlavně všem recepčním, kteří nám dokázali se vším poradit.

» 8.12.2010

Výborná poloha hotelu, blízko centra. Milý a ochotný personál.

» 11.11.2010

V hotelu se nám velice líbilo. Vybavení pokojů je úměrné ceně, wifi připojení na pokoji. Snídaně se podává formou bufetu a najdete tam od všeho něco. Kolektiv je přátelský a vstřícný. MHD je přímo před hotelem a do centra se dostanete pěšky za 10 minut. Návštěvu si určitě zopakujeme!